16.06.2024

XI Niedziela Zwykła

Codziennie przez cały miesiąc czerwiec po Mszy św. wieczorem odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dzisiaj Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30, zapraszamy.

Dzisiaj odbędzie  parafialna pielgrzymkę do relikwii św. Jana z Kęt

w 550 rocznicę jego błogosławionej śmierci. W Kętach gromadzimy się przy kościele Świętego przed godz. 15.00, gdzie będzie sprawowana Msza święta.

O godz. 16.00 nawiedzimy klasztor Franciszkanów, wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego, zwiedzanie muzeum, poczęstunek.

Organizujemy wspólny wyjazd na rowerach, wyjazd sprzed naszego kościoła

o godz. 12.45. Prosimy służby o zabezpieczenie trasy przejazdu, przejazd został zgłoszony na Policji.

Dzisiaj składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W piątek zakończenie Roku Szkolnego, Msza święta o godz. 9.30, zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.

Uczniów szkół średnich zapraszamy w środę na Msze św. o godz. 18.00.

Spowiedź przed zakończeniem nauki w środę od godz. 17.30.

W tym tygodniu nastąpi zakończenie prac remontowych organów, uroczysty, pokazowy koncert nastąpi w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.

Koncert wykonają pedagodzy i uczniowie studium muzyki kościelnej pod przewodnictwem ks. prof. Krzysztofa Kurnika. Serdecznie zapraszamy !

Dziękujemy za sprzątanie kościoła oraz za koszenie trawy.