Pielgrzymka do miejsc kultu Matki Bożej

W dniach od 23 do 25 września nasi parafianie uczestniczyli w pielgrzymce do miejsc kultu Matki Bożej. Podczas tego weekendu zobaczyli Sanktuarium NMP Gwiazdy nowej ewangelizacji i św. Jana Pawła II, w sobotę pielgrzymowali do Gietrzwałdu gdzie wraz z całą pielgrzymką uczestniczyli w Mszy świętej. Następnie udali się do Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce, również w tym dniu mieli możliwość zobaczenia Kwatery Głównej Adolfa Hitlera w Gierłoży. W Niedzielny poranek nasi parafianie wyjechali w stronę Niepokalanowa, gdzie korzystając z gościnności zakonu franciszkanów, mieli okazję zwiedzić miejsca i muzeum związane ze św. Maksymilianem Kolbe. W godzinach wieczornych pielgrzymi powrócili cali i zdrowi do Pisarzowic.